Bc. Jana Němečková

Průvodce spokojené šestinedělky

Péče o lůno

Toužíte po harmonickém šestinedělí?

Cítíte, že vaše lůno potřebuje po porodu péči, ale jste unavená a zahlcená informacemi?

Máte strach z komplikací po císařském řezu? Trápí vás poporodní zranění a nevíte, jak na jejich hojení?

Jaké by to bylo, kdybyste se hned po narození děťátka cítila dobře…? Kdybyste si užívala nádherné období šestinedělí od prvních dní…?

Říkáte si: Zní to hezky, Jani, ale…

Já vím. 

Jsem Jana Němečková.

Mým posláním je podporovat ženy na počátku jejich mateřství. Pomoci jim, podpořit je a opečovat tak, aby mohly na konci šestinedělí vykročit sebevědomým krokem na novou dobrodružnou a nádhernou cestu mateřstvím

Dnes už rozumím tomu, proč je důležité najít si po porodu čas na sebe a své lůno. Sama jsem si totiž musela projít mnohými těžkostmi porodními i poporodními. Díky tomu jsem získala mnoho osobních zkušeností. Dokážu se vcítit do potřeb žen, které prochází různými nesnázemi a rozčarováním na počátku mateřství.

 Péče o ženy v šestinedělí u nás stále není samozřejmostí. Avšak já ji pro vás mám. Nabízím vám své zkušenosti, znalosti a hlavně srdce.

Průvodce spokojené šestinedělky - péče o lůno 

S čím vám průvodce pomůže, a vy pocítíte úlevu?

  • ZJISTÍTE, jak pečovat o své lůno a případné zranění po porodu.
  • NAUČÍTE SE, jak dát i po porodu děťátka sebe na první místo.
  • DOZVÍTE SE, jak se postarat o poporodní jizvy.
  • NAJDETE ZDE vysvětlení, co a proč se děje s Vaším tělem po porodu a co pro sebe můžete udělat, abyste se hojila a nabírala sílu.
  • V BONUSU si vyberete bylinky přesně podle vaší situace.
Když se mi dostal do rukou tento e-book o poporodní péči, měla jsem velkou radost. Vnímám, že se ženy zase pomaličku vrací k poporodní tradici, kdy se nechají opečovat po té, co přivedou na svět své děťátko. Najdete zde vysvětlení co se děje s Vaším tělem po porodu a proč a co pro sebe můžete udělat, abyste se hojila a nabírala sílu. Vše je nádherně a přehledně zpracováno. Janička Vás ve svém e-booku touto hojivou cestou provede. K poporodní péči neodmyslitelně patří oleje a bylinky. Těm je zde věnována velká pozornost a podrobné vysvětlení, jak se touto přírodní cestou můžete hýčkat i léčit. Každá žena zde najde inspiraci, jak pečovat o své tělo po tak výjimečném zážitku, jako je zrození života a zrození ženy MATKY.
Sylva Slováková - www.doba-zeny.czPorodní a Poporodní dula

Představte si, že se po porodu nemusíte trápit žádnými starostmi s hrází či jizvou.

Jste spokojená žena a maminka, která má dostatek sil na péči o miminko a neprožívá žádné nesnáze či bolest. Vezete se na hormonální vlně harmonickým šestinedělím a je vám krásně… 

Chystáte se zanedlouho přivést na svět děťátko? Nebo už máte těsně po porodu? Možná si říkáte, jak se teď o sebe vlastně starat. Stala jste se maminkou, vaše tělo je teď trošku jiné a potřebuje vaši péči. Ale jakou přesně? S tím vám krásně pomůže právě tento e-book. Janička v něm velmi citlivě uchopila téma, o kterém se moc nemluví. A přitom je pro zdraví ženského těla a duše velmi zásadní. Moc se mi líbí přehlednost důležitých témat, konkrétní tipy a nápady. A velké pochopení a empatie, které z e-booku vyzařují. E-book bych doporučila ženám, které tuší, že první dny a týdny po porodu jsou důležité nejen pro vztah s jejich děťátkem, ale také pro vědomou péči a zdraví jich samotných. S Manuálem spokojené šestinedělky si dopřejete to nejcennější, co žena potřebuje - vědomé uzdravování vlastního těla po porodu. A také uvědomění: Pokud budu na prvním místě a v pořádku já, můžu se pak s láskou postarat i o své děťátko.
Helene Hrachová - www.helenahrachova.czprůvodkyně a lektorka Vědomého uzdravování

Kolik e-book stojí?

AKČNÍ CENA 490,-

Je to 690 Kč.

 Jeho hodnota je však mnohem vyšší. Informace obsažené v průvodci jsem v průběhu let sbírala, třídila a ověřovala jejich prospěšnost nejen na sobě, ale i na mých klientkách.

Vy už nemusíte hledat dokola ty správné informace. V průvodci máte vše na jednom místě.

A čas, který získáte, tak můžete věnovat sobě a svému děťátku.

Garance vrácení peněz:
Velmi mi záleží na tom, abyste byla spokojená. Pokud budete mít pocit, že vám e-book nepřinesl prospěšné informace, můžete bez obav požádat o vrácení peněz do 30 dnů od jeho zakoupení.

Objednejte si Průvodce spokojené šestinedělky –péče o lůno

A ušetřete si slzičky po porodu i spoustu energie.

BONUS

Navíc získáte skvělý bonus! Bylinkový průvodce :

21 bylin pro ženské zdraví – Přírodní lékárna pro ženy po porodu

V bylinkovém speciálu vás čeká přehledný seznam bylin a přírodních léčebných postupů vhodných pro období šestinedělí. Hodnota tohoto e-booku je 199,-

Vy ho ode mě získáváte jako dárek.

Reference

Tento eBook ma zaujal hlavne preto, že som tehotná (prvorodička) a chcela som vedieť ako postupovať po pôrode. Ebook je plný praktických tipov ako sa starať o hrádzu po pôrode či jazvu po cisárskom reze. Je výborným sprievodcom pre každú ženu, ktorá túži byť v tomto citlivom období šestonedelia bližsie napojená na svoje telo a jeho potreby.
Dagmar Rakovická Čanigová - www.dagmarcanigova.sk Odborníčka na potravinové intolerancie a IgG senzitivitu